Artvin Dudak Kontürü

Artvin Dudak Kontürü

Dudak kontürü, geniş renk skalalı pigmentler ve tek kullanımlık steril iğnelerle dudak bölgesine uygulanan kalıcı makyaj işlemlerinden biridir.

 

Kalıcı dudak makyajı ve dudak kontürü, dövme işlemlerinde uygulanan yöntemlere kısmen benzerlik göstermektedir. Dövmedeki gibi steril mikro iğneler kullanılmaktadır. Fakat dudak kontörünü dövmeden ayrılan kısım, kalıcı dudak makyajı ve dudak kontürü uygulamalarında cilt derisinde dövmede olduğu kadar derine inilmez.

 

Kalıcı makyaj herkes tarafından tercih edilebilen ve kullanılabilen oldukça kullanışlı bir makyaj çeşitidir. Kalıcı dudak makyajı ve dudak kontürü özellikle yoğun bir hayat ve iş temposu olan, günlük işlerin fazlalığından şikayetçi olan kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Makyaj ciddi zaman alan bir işlemdir ve bazen günlük işlerin kalabalığı arasında makyaja zaman ayırmak oldukça güçtür. Özellikle de iş temposu yoğun olan bayanlar için adeta bir işkenceye dönüşebilir. Kalıcı dudak makyajı ve dudak kontürü genellikle bu kadınların tercih ettiği uygulamalardır ayrıca oldukça pozitif geri dönüşler olmaktadır. 


Dudak Kontürünün Avantajları Nelerdir?

Dudakta asimetri sorunu varsa giderilebilir, dudakta yara izi varsa kamufle edilebilir, çok ince dudakları hiçbir cerrahi müdahale olmadan daha dolgun hale getirilebilir, her gün makyaj yapma zahmetinden uzun bir süre sizleri kurtarabilir, zahmetsiz ve doğal bir görünüm sağlar, işlemden önce uygulama bölgesi uyuşturulduğu için herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez ve başarılı bir dudak gençleştirme yöntemi olmakla birlikte istediğiniz dudaklara sahip olabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Artvin Buz Başlıklı Diod Lazer

Buz başlıklı diod lazer FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz 810 nm dalga

Artvin Protez Tırnak

Protez tırnak uygulaması tırnaklarını yiyenler, tırnakları geç uzayanlar, tırnakl

Artvin Manikür Pedikür

Manikür Pedikür Nedir, Püf Noktaları Neler?

Artvin Kalıcı Oje

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. S&u

Yorumlar