Hakkımızda

 

Hem günlük rahatlığınıza hem de güzellik anlayışınıza karşı duyarlı olan işletmemiz Serenita Art & Beauty olarak, birmilyonnokta.com sitesi aracılığı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Yalnızca güzelliğiniz değil aynı zaman da vitilgo, şeker hastalığı gibi sağlık problemlerinden kaynaklanan fiziksel problemlerinize de konforlu ve güvenilir çözümler sunan işletmemiz, sizin memnuniyetiniz ve güveniniz adına hizmetlerine başlamaya hazır! Birbirinden çeşitli birçok işlem bulunan kataloğumuz müşterilerimizin farklı talepleri yönünde hazırlanır ve onlara hak ettikleri hizmeti sunmak adına deneyimli çalışanlarımız tarafından uygulanarak hayata geçirilir.

 

Çeşitli ve geniş yelpazesi altında bulundurduğu işlemler arasında kontör makyaj, batık tırnak tedavisi, şeker hastalığı ayak bakımı, iğneli epilasyon ve daha birçok işlemi bulunduran işletmemiz, sizleri memnun etmek adına gerçekleştireceği kampanyalar ve indirimler ile de sizlere sağladığımız hizmetten keyif aldığınızdan emin olmak adına çalışmalarına devam edecektir.

 

Artvin güzellik merkezi sektöründe kendi adını öne çıkarmayı hedefleyen işletmemiz Serenita Art & Beauty, sizlerin rahatlığını ve memnuniyetini kendine misyon ederek çalışmaya ve en kaliteli hizmeti sunmaya söz veriyor. Eğer siz de sunmakta olduğumuz birbirinden farklı işlemlerden yararlanmak ve güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz! Paylaşmış olduğumuz iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak ya da şubelerimizi ziyaret ederek fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilir ya da ilgilenebileceğiniz farklı işlemler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet etmek ve memnuniyetinizi kazanmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Artvin Kalıcı Oje

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. S&u

Artvin Manikür Pedikür

Manikür Pedikür Nedir, Püf Noktaları Neler?

Artvin Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon, lazer cihazları kullanarak istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilme

Artvin Kaş Kontürü

Seyrek şekilsiz ve çoğalmayan kaşlarınız varsa, onlara şekil vermekte zorlanırsın

Yorumlar