Artvin Buz Başlıklı Diod Lazer

Artvin Buz Başlıklı Diod Lazer

Buz başlıklı diod lazer FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz 810 nm dalga boyuna sahiptir. Diğer lazer cihazlarına göre daha derin yerleşimli kıllar üzerinde bile etkili sonuçlar alınmaktadır. Sırt bölgesindeki kalın kıllar için en etkili lazer cihazları arasında yer alır. Kökleri yakarken aynı zamanda buz uygulayarak acı ve ağrı hissinin önüne geçen buz başlıklı diode lazer masaj konforunda uygulanır. En önemli avantajlarından biri de bütün cilt tiplerinde ve mevsimlerde uygulanabilir olmasıdır. Koyu renk tonundaki ciltlerde bile istenen başarılı sonuçlar alınabilir. Bu alanda diyot lazer uygulaması buz başlığı ile çok daha konforlu bir epilasyon sağlayacaktır.

 

Buz başlıklı Diod Lazer Ağrılı Bir Epilasyon Mudur?

Buz başlıklı diod lazer uygulamasında kökler lazer ışınları ile tahrip edilirken aynı anda da buz başlığı ile acı hissi minimize edilir. Masaj konforunda bir uygulama olması ile de koltuk altı, sırt, genital bölge, kollar, bikini bölgesi, bacaklar, ense, çene, yüz ve boyun bölgesinde de uygulanabilir. Bunların yanında diyot lazer uygulaması sonrası ciltte hassasiyet ve kısa süreli kızarıklıklar olabilir. Kısa zamanda bu etkilerde ortadan kalkar. Uygulama sonrasında sıcak su ile duş alınması önerilmez. Özellikle bir hafta boyunca uygulama alanlarının güneşten korunması ve kese işlemlerinden kaçınılması da önemlidir. Yüz bölgesine yapılan diode lazer uygulaması sonrasında bir boyunca makyaj yapılmaması tavsiye edilir.

 

Buz Başlıklı Diod Lazer Seans Süreleri

Buz başlıklı diod lazer uygulamasında seans sayıları ve süreleri uygulama alanına göre değişir. Ayrıca kişinin cilt ve kıl tipi, kıl yoğunluğuna bağlı olarak ta uygulamalardan sonuç alma süreleri farklıdır. Ortalama olarak 6 ile 8 diode lazer seans sayısında hedeflenen sonuçlara ulaşılabiliyor. Fiyat olarak ta tüm vücut epilasyon tercih edildiğinde daha ekonomik epilasyon fiyatları bulabilirsiniz. Seans şeklinde ya da paket halinde buz başlıklı diod lazer fiyatları sunulmaktadır. Seanslar arasındaki süre ise 4 ile 6 hafta arasında değişebiliyor. Bir bölgeye uygulanan lazer uygulamanın tamamlanması ortalama bir buçuk yıl devam edebiliyor. Uygulama öncesinde yapılacak cilt analizine göre tedavi planlaması yapılabilir.

 

Öne Çıkarılanlar

Artvin Manikür Pedikür

Manikür Pedikür Nedir, Püf Noktaları Neler?

Artvin Protez Tırnak

Protez tırnak uygulaması tırnaklarını yiyenler, tırnakları geç uzayanlar, tırnakl

Artvin Kalıcı Oje

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. S&u

Artvin Buz Başlıklı Diod Lazer

Buz başlıklı diod lazer FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz 810 nm dalga

Yorumlar