Artvin Kaş Kontürü

Artvin Kaş Kontürü

Seyrek şekilsiz ve çoğalmayan kaşlarınız varsa, onlara şekil vermekte zorlanırsınız bir bayanın güzel görünmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri de kaşlardır. Ne kadar güzel kaşlarınız varsa o kadar güzel bakışlara sahip olursunuz ve daha çekici görünürsünüz.


Bu nedenle kaşlarınızın şekli ve sizde nasıl durduğu önemlidir. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz sizler için muhteşem bir önerimiz var. Kaş kontür tekniği ile artık şekilsiz, seyrek duran ve size yakışmayan kaşlardan kurtulabilirsiniz.
Nasıl Mı?


Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nasıl Yapılır?

Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımı tek kullanımlık iğnelerle yapılmaktadır. Kaşların arasına atılan ince kıl çizimleri ile gerçekleşmektedir. Bu işlem organik boyalarla yapılmaktadır. 

 

Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımı dövmeden oldukça farklıdır. İşlem yapılacak bölge ilk önce temizlenir. Daha sonra uzman kişi tarafından ön çizim yapılır.

 

Uzman kişi ve işlemi yaptıran kişi modeli beğenirse, cihazla uygulamaya başlanır.

Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımı, acısız bir işlemdir. Fakat lokal anestesizi uygulanmaktadır. Bu uygulama ile kadınlar istediği kaş modeline kesin çözümle ulaşıyor. 

Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımı sadece kaşını kalınlaştırmak isteyen kişilerde değil, kemoretapi tedavisi görüp dökülme yaşayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Fakat bu işlemin uzmanlar tarafından yapılması gerekmetedir.

Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımında kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde kanama veya herhangi bir kabuk bağlama durumu yoktur. Sadece deride hafif soyulmalar olur buda çok normaldir.

 

Öne Çıkarılanlar

Artvin Kirpik Lifting

Kirpiklerinizin bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlaya

Artvin Manikür Pedikür

Manikür Pedikür Nedir, Püf Noktaları Neler?

Artvin Buz Başlıklı Diod Lazer

Buz başlıklı diod lazer FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz 810 nm dalga

Artvin Nail Art

Türkçemizde Nail Art tırnak süsleme sanatıdır. Son yıllarda olduk&ccedi

Yorumlar